Sizden Gelenler

Gezi hakkındaki görüşlerimizi birkaç satıra sığdırmanın zorluğunu çekmiş bulunmakla beraber kısaca sizlere sonsuz teşekkürlerimi şahsım adına sunmak isterim. Ecdadımızın kalelerden, ülkelerden ziyade gönülleri fethettiklerini sizin vesilenizle müşahede etmiş olduk. Gül Baba türbesinde ecdadımızın başka dinden, ırktan olanlara karşı hoşgörüsünü; Abdurrahman Paşa’nın mezar taşında bizzat Macarlar tarafından ¨Kahraman düşmandı, rahat uyusun¨ yazılan şu cümlelerle kahramanlıklarını ve topladıkları bütün vergileri bu ülkeye hamamlar, okullar, mescit ve camiler yaparak, buralara dostluk için geldiklerini müşahede ettik. Bütün bu güzellikleri görmemize vesile olduğunuz için tekrar teşekkür eder, işlerinizde başarılı olmanızı yüce Allah’tan niyaz ederim.
İzzettin KAPLAN / Varşova

Everything was very lovely. Even though we only stayed for 2 days. I think we got a good taste of Hungary. Wishing Budin Hotel and Haytour best of luck and a prosperous future.
Rebecca K. Shaffer / İstanbul

Şehr-i İnci’de bir hoş seda işittik.
İcabet edip davetinize aram eyledik
Fani dünyanın buutlarından çıkıp
Galiçyalı mercanlardan Tuna boyuna ulaştık
Bir kardeşlik destanını birge paylaştık.
Besmelelerle başlayıp, hamdlerle kapattık.
İki cihan kardeşlerimize selam eyledik
Natuvan / Varşova

Bu benim ilk yurtdışı seyahatim, sayenizde karşılaşmaktan endişe ettiğim birçok sıkıntıyı yaşamadan çok güzel bir gezi yaptım. Bize sunduğunuz güzel imkanlardan dolayı çok teşekkür ederim. Bir daha yurt dışı seyahatine niyetlenirsem ilk önce sizin bize sağladığınız imkanları soracağım. Ancak bu şartlarda seyahatin tadı çıkar kanaatindeyim.
Hüseyin Yazıcıoğlu / İstanbul

İtiraf etmeliyim ki Macaristan’ın bu kadar tarihle yüklü olduğunu bilmiyordum. Gül Baba’ya duyulan saygı, Arnavut Paşa’ya verilen değer bizleri çok mutlu etti. Budapeşte’nin tarihi ve doğal güzellikleri bizleri hayran bıraktı. Geziden ve Haytour’un verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Zannedersem bu geziyi hiç unutmayacağım. Her şey için teşekkürler.
Nadir Çiftçibaşı / Almanya

Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan ötürü tüm Polonya ekibi adına sizlere çok teşekkür ediyoruz. Allah işlerinizde kolaylık ve başarılar ihsan eylesin. Siz Macaristan’da yaşayan tüm Türk kardeşlerimize imrendiğimizi söylemeden geçemeyeceğim, bu kadar biz kokan ve bizden olan bu diyarda adına gurbet denen şeyi yaşıyorsunuz. Saygı ve muhabbetle.
Metin Elgin / Varşova

Yola çıktığımda buraların bu kadar güzel olabileceğini hiç düşünmemiştim. Benim için hem tarihi bir tur hem de 4 günlük zihnimin dinlendiği güzel bir yer oldu. Gezinin daha fazla olmasını istediğim bölüm son gece gidilen özgürlük heykelinin olduğu bölüm, insanın saatlerce orada kalası geliyor. Rehberimiz olduğunuz için grup adına teşekkür ederim. Saygılar,
Erdem Uzun / Almanya

Bir otelin dışında, bir ev samimiyetinde gösterdiğiniz ilgiden çok mutlu oldum. Budapeşte ve engin tarihine, şehrine, Tuna nehrine hayran kaldım. 3 günlük zaman diliminde Budapeşte gezilemez, onu öğrendim. Daha geniş zamanlarda daha çok tarih kokan sokaklarında gezmek isterim. İlginiz için çok teşekkürler.
Abdülkadir Şatır / Almanya

Son yılların en güzel gezilerinden bir tanesini bize yaşattığınız için teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Yaptığınız hizmetin devamını temenni ediyorum. Ayrıca odalar ve kahvaltı tek kelimeyle mükemmeldi.
Aydoğan Gündoğan / Almanya

Ben evvela bu geziyi organize eden Taner beye, burada kaldığımız süre içinde hoş sohbeti, içten ve kalpten gelen muhabbeti ile mihmandarlık eden rehberimize can-ı gönülden teşekkür ederim. Otelin temizliği tek kelime ile harika. Kahvaltılarımız süperdi. Ayrıca bütün burada kaldığımız süreçte her şey dört dörtlüktü. İlk defa bu kadar kısa bir süre içinde (izin olarak) bu kadar güzellikleri bir arada yaşadım diyebilirim. Yoğun gezi planına rağmen yorulmam gerekirken daha çok dinlendim ve şu anda kafam dinç bulunuyorum. Saygı ve sevgilerimle,
Mustafa Uysal / Almanya