Hakkımızda

Macaristan’a önce misafir olarak geldik. Ülke topraklarının her karışını gezdik, Macar halkını öğrendik. Biz bu ülkeyi ve insanını çok sevdik. İnandık ki, gezip görmeyi seven herkes, yol haritasında Macaristan’ı muhakkak işaretlemeli ve Budapeşte’de birkaç gün dinlenip şehri görmeden yoluna devam etmemelidir. Dünyanın en büyük doğal müzesinin sokaklarında dolaşmak, bin yıllık tarihin imzalarının yanında fotoğraf çektirmek ve ülke insanının sıcaklığını hissetmek zevkinden kendini mahrum etmemelidir.
2006 Yılı geldiğinde artık ev sahibi olma zamanımızın geldiğini ve misafir ağırlamak için yeterli tecrübeye sahip olduğumuzu düşünmeye başladık. Biz yaşarken zevk aldığımız bu ülkeyi herkesle tanıştırmayı amaç edindik.
İlk yatırımımızı (Hotel Budin) otelimizi hizmete açarak yaptık. Yüzlerce konuğumuzu otelimizde ağırladık, rehberler eşliğinde şehir turları düzenledik. Ziyaretçilerimizden aldığımız yüreklendirici tavsiyelerin verdiği cesaretle daha büyük tur organizasyonlarına başladık. Budapeşte’de anlaşmalı olduğumuz otel sayısını artırdık, sayısız tur organizasyonu düzenledik, binlerce misafirimizi Buda’nın nezaketi ve Peşte’nin olgunluğuyla tanıştırdık.
Misafirlerimizden hiçbirisi, Macaristan’dan ve hizmetlerimizden memnuniyetsiz ayrılmadı.
Biz Budapeşte’yi sevdik, o da bizi sevdi.
Ve şimdi sizi de ecdat yadigarı bu güzel topraklarla tanıştırmak, “Tuna’nın İncisi” “Nazlı Budin”de misafir etmek istiyoruz.